New Retail Summit 2024

Čo je to New Retail Summit?

V roku 2020 sa nám podarilo priviesť na Slovensko zážitok menom „Retail Summit“ organizovaný už 30 rokov v Čechách. Prečo prívlastok „New“? Založili sme novú tradíciu, a to s akcentom na prepojenie online a offline obchodu do sveta „nového retailu“. Toto vrcholové stretnutie trvá dva dni, každý rok ho navštívi viac ako 400 ľudí a zahŕňa špecializované workshopy, hlavný program a spoločenský večer. Prípravy na 5. ročník sú v plnom prúde!

Prečo to robíme

52864207910_1464918cd1_w.jpg

Veríme, že to má zmysel

Osobné stretnutia pomáhajú spoločnostiam rozvíjať nielen obchodné príležitosti, ale aj potenciál ľudí vo firmách. Dlhodobo konferencie prispievajú ku kultivácii podnikateľského prostredia.

bavinasto.jpg

Baví to nás aj vás

Kľúčoví hráči maloobchodného trhu prijali túto udalosť za svoju od prvého ročníka. Prichádzajú sem, aby získali novú energiu, nadväzujú a upevňujú vzťahy a čerpajú inšpiráciu.

52863210877_a29229c10f_w.jpg

Dokážeme to

V Blue Events už 30 rokov tvoríme vrcholové stretnutia manažérov z rôznych oblastí. Máme za sebou stovky akcíí v ČR a máme radosť, že sme naše aktivity rozšírili aj na Slovensko.

Organizátori

Na konferencii spolupracujú Slovenská aliancia moderného obchodu, Zväz obchodu SR, Slovenské združenie pre značkové výrobky, spoločnosť Mastercard a mnoho ďalších partnerov. Blue Events zabezpečuje financovanie a organizáciu celého podujatia.

Naše hodnoty a zásady

org_nrs.png

Slávnostný večer

Vítanou súčasťou New Retail Summitu je sprievodný program, najmä prestížny spoločenský večer spojený s vyhlásením víťazov ocenenia Mastercard Obchodník roka.

Obchodník roka

logo2.svg

Kto sa zúčastňuje?

Každý rok sa na New Retail Summite zúčastňuje viac ako 400 zástupcov obchodných firiem a dodávateľov tovaru a služieb. Približne polovicu účastníkov tvoria zástupcovia vrcholového manažmentu spoločností.

Štruktúra minuloročnej účasti

Podľa sektora činnosti:
nrs_grafy_sektory_fin.jpg
Podľa pozícií vo firme:
nrs_grafy_pozice_fin.jpg

Hodnotenia účastníkov