New Retail Summit 2021: REÁLNA BUDÚCNOSŤ OBCHODU - Digitalizácia. Udržateľnosť. Flexibilita

Svet retailu sa nepochybne mení a vďaka covidovej pandémii sa mení rýchlejšie ako sa očakávalo. To, čo vyzeralo ako vzdialená budúcnosť, sa stáva budúcnosťou veľmi blízkou alebo dokonca už dnešnou realitou.

Aké sú hlavné trendy a parametre, ktoré definujú súčasné a budúce dianie v obchode, a to nielen na slovenskom trhu, ale celosvetovo?

Ukazuje sa, že vysoká vnútorná i vonkajšia flexibilita spojená s otvorenosťou k spolupráci, rýchlejšie zapojovanie nových technológií, vrátane digitalizácie systémov a procesov, a súčasne stále väčší dôraz na dlhodobú udržateľnosť na všetkých rovinách – podnikateľskej, spoločenskej a ekologickej, patria k základným charakteristikám budúceho vývoja obchodu.

New Retail Summit 2021 ponúkne v prezentáciách a diskusiách veľa zaujímavých názorov, inšpirácií a návodov, ktoré môžu prispieť k ďalšiemu úspešnému rozvoji slovenského obchodu.

New Retail Summit 2021: základné údaje

  • Kedy? 8. 9. 2021
  • Kde? DoubleTree by Hilton, Bratislava
  • Pre koho: Vrcholové stretnutie je určené pre všetkých, ktorí chápu „new retail“ ako príležitosť pre rozvoj svojho podnikania v SR. Účasťnia sa nielen manažmentu obchodných firiem, ale aj dodávateľov tovarov, služieb a technológií.
  • Kto? New Retail Summit 2021 pripravuje Blue Events v spolupráci so SAMO (Slovenská asociácia moderného obchodu), SZZV (Slovenské združenie pre značkové výrobky), ZO SR (Zväz obchodu SR) a spoločnosťou Mastercard.